Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Güven Kız Pansiyonu

Pansiyonumuz, Çarşı merkezinde eski üniversite karşısında, otogara 500 metre mesafede bulunmaktadır. Pansiyon binamızın yeni ve modern bir mimarisi olup, daha yapımı planlanırken yerinin uygunluğu nedeni ile pansiyon binası olarak tasarlanıp inşa edilmiştir. 2010-2011 Eğitim Öğretim yılı ile beraber ilk konuklarının kullanımına açılmıştır. Pansiyonumuzda 4 ve 6 kişilik ferah odalarımızda ( en küçüğü 25 metrekare olmak üzere ) öğrencilerimize hizmet verebilmektedir.

"Kızımızı okumaya dışarıya göndermiş olsaydık nasıl bir yerde kalmasını isterdik ?"

Bu Soruyu kendimize sorduk ve bu soruya verdiğimiz cevaplar neticesinde de pansiyonumuzu hayata geçirdik. Kullanılan malzemelerin hep en iyisini ve kalitelisini seçmeye çalıştık, masraftan kaçınmadık. Gelince kendi gözlerinizlede göreceksiniz.

Odalarımızda LCD televizyon ( uydu yayınlı ), mini buzdolabı, çalışma masası, aynalı şifonyer, WC, Banyo ( duşakabinli, sürekli sıcak su ) her pansiyonere 3 kapılı elbise dolabı standart olarak sunulmaktadır.

Ayrıca pansiyonumuzda Dinlenme Salonu, Kafeterya, Bilgisayar ve Etüd Odası, ( ücretsiz internet erişimi ), Fitness Salonu, Asansör, Mutfak ( Biri büyük biri küçük olmak üzere ), Çamaşır Yıkama Bölümü, Wireless Sistemi pansiyonerlerin kullanımına sunulmuştur. Pansiyonerlerimizin güvenliği bizim için en önemli hususlardan biridir. Kamera Kontrollü Güvenlik Sistemi ile pansiyon binası sürekli olarak kontrol altındadır.


İddialıyız. Çünkü biz farklıyız.

Sloganımızla da bu işte ne kadar iddialı olduğumuzu herkese duyuruyoruz.